Consultation for Colombia

01 Aralık 2021, ÇarşambaConsultation for Colombia, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Colombia; Türkiye' de bulunan Kolombiya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Kolombiya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye' de bulun Kolombiya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Kolombiya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Kolombiya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Kolombiya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Kolombiya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Kolombiya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Colombia web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Colombia web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Colombia web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Colombia'ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.